Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
8
травня
11-го травня 2023 р. об 11.00 відбудеться засідання Вченої ради Інститу­ту електродинаміки НАН України (зал засідань Вченої ради, кім. 208, 2-й поверх). ПОРЯДОК ДЕННИЙ I. …

Дослідження з наукового напряму «Системи та комплекси електромеханічного перетворення енергії»

Дослідження з цього наукового напряму планується спрямувати на дослідження електромеханічних процесів і енергетичних показників гідро-вітрової системи електроживлення з синхронними і асинхронними генераторами та накопичувачами енергії під час роботи в автономному режимі на швидкозмінне навантаження та на мережу.

Буде модернізовано триступеневі електричні машини для гіроскопічних приводів головок самонаведення ракет. Буде розроблено наукові засади моделювання електричних генераторів з постійними магнітами та магнітними редукторами в системі «вітроротор – електрогенератор – магнітний редуктор – навантаження».

Буде розроблено принципи побудови мініатюрних генераторів електричної енергії для автономних малогабаритних рухомих об’єктів з підвищеними лінійними перевантаженнями та принципову структуру такого генератора.

Буде розроблено електромеханічні системи підвищеної ефективності для спеціальних машин, що використовуються для усунення наслідків надзвичайних ситуацій (автономні джерела електроживлення, джерела для електрозварювання, насосні агрегати).