Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
3
липня
Зведена інформація щодо тематики досліджень закінчених у 2023 Зведена інформація щодо тематики досліджень запланованих на 2025 р.

НВЦ «Енергоімпульс»

Державне підприємство “Науково-виробничий центр “Енергоімпульс” Інституту електродинаміки НАН України” створено згідно з Постановою Бюро Президії НАН України від 13.07.09 №224.  Головна мета діяльності центру – організація впровадження результатів досліджень і розробок вчених ІЕД НАН України, передусім у сферах ресурсо- та енергозбереження, приладобудуваннята їх елементів, метрологічного забезпечення в енергетиці.

 

Директор центру – к.т.н.
Ламеко Олександр Львович.

Адреса центру: 03057, м.Київ-57, пр-т Перемоги, 56.

Тел./факс (38044) 366-2630,  nvc@ied.org.ua

За роки своєї діяльності НВЦ “Енергоімпульс” набув значного досвіду у створенні кондукто- та амперометричних  біосенсорних систем, розробці і впровадженні прецизійної електровимірювальної техніки, наданні послуг з проведення експериментальних досліджень магнітних матеріалів тощо. Центр постачав свої розробки на експорт замовникам зі Швеції, Франції, ПАР, інших країн.

Пропонуємо ознайомитися  з науково-технічними  розробками вчених   ІЕД НАН України, впровадженням яких  займається НВЦ “Енергоімпульс”.

Чекаємо  Ваших пропозицій до співпраці!

 

 

 

Форма зворотнього зв’язку