Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
31
травня
Науковці інституту представили свої розробки на XXII Міжнародному промисловому форумі – 2024, який проходив з 28 по 30 травня 2024 року в Києві.

Виставки

2024 рік

З 28 по 30 травня 2024 р в Міжнародному виставковому центрі проходив XXII Міжнародний промисловий форум – 2024, — найбільша про­мислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Науковцями інституту були представлені: установки індукційного нагріву та електроживлення технологічного обладнання; пристрої плавного пуску; регулятори напруги постійного та змінного струму; електромагнітний перемішувач рідкого металу для відбивних печей з почерговою дією пульсуючого і біжучого магнітного поля та широкий спектр метрологічного обладнання

 

 

2023 рік

Науковці Інституту електродинаміки взяли участь у роботі VIIІ Міжнародного конгресу інженерів-енергетиків “Інноваційний шлях відновлення енергетики України”


та XVМіжнародній спеціалізованій виставці «ЕcoEnergy EXPO», які відбулися 17-19 жовтня 2023 року в межах Міжнародного енергетичного бізнес форуму «5Е»: Енергетика, Електротехніка, Енергоефективність, Екологія, Енергоресурси.

https://www.iec-expo.com.ua/5e-2023.html

В межах конгресу фахівцями інститут було представлено доповідь «Цифрова трансформація в електроенергетиці: світові тенденції, особливості реалізації в ОЕС України та заходи щодо впровадження сучасних європейських та міжнародних стандартів у сфері розвитку «розумних мереж».

Представлені сучасні шляхи реалізації цифрової трансформації, як розвиток концепції Smart Grid в Україні, запропоновані заходи з впровадження сучасних міжнародних та європейських стандартів. З презентацією доповіді можна ознайомитись на сайті інституту.

Під час виставки були представлені найвагоміші розробки інституту в сферах сучасних інформаційно-комунікаційних технологій,  обладнання для вітрової та сонячної енергетики, інтелектуальних датчиків та лічильників Smart meter

 

 

2021 рік

Інститут електродинаміки НАН України взяв участь у XIX Міжнародній спеціалізованій виставці “Енергетика в промисловості 2021”, яка відбулася 19-21 жовтня 2021 р. у Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.

 

 

Інститут електродинаміки НАН України взяв участь у XIII Міжнародній виставці “LABComplex. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології, HI-TECH”, яка відбулася 19-21 жовтня 2021 р. у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”.

 

 

Інститут електродинаміки НАН України взяв участь у XXV Міжнародній виставці “Elcom Ukraine 2021“, яка відбулася 14-16 вересня 2021 р. у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”, м. Київ.