Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
22
лютого
Наказом директора інституту № 18-ОС від 21.02.2024 р. затверджено кандидатів на заміщення вакантних посад, визначених наказом № 7-ОС від 15.01.2024 р: - Берека Владислав Олегович…

Виставки

 

Науковці Інституту електродинаміки взяли участь у роботі VIIІ Міжнародного конгресу інженерів-енергетиків “Інноваційний шлях відновлення енергетики України”


та XVМіжнародній спеціалізованій виставці «ЕcoEnergy EXPO», які відбулися 17-19 жовтня 2023 року в межах Міжнародного енергетичного бізнес форуму «5Е»: Енергетика, Електротехніка, Енергоефективність, Екологія, Енергоресурси.

https://www.iec-expo.com.ua/5e-2023.html

В межах конгресу фахівцями інститут було представлено доповідь «Цифрова трансформація в електроенергетиці: світові тенденції, особливості реалізації в ОЕС України та заходи щодо впровадження сучасних європейських та міжнародних стандартів у сфері розвитку «розумних мереж».

Представлені сучасні шляхи реалізації цифрової трансформації, як розвиток концепції Smart Grid в Україні, запропоновані заходи з впровадження сучасних міжнародних та європейських стандартів. З презентацією доповіді можна ознайомитись на сайті інституту.

Під час виставки були представлені найвагоміші розробки інституту в сферах сучасних інформаційно-комунікаційних технологій,  обладнання для вітрової та сонячної енергетики, інтелектуальних датчиків та лічильників Smart meter

 

 

 

Інститут електродинаміки НАН України взяв участь у XIX Міжнародній спеціалізованій виставці “Енергетика в промисловості 2021”, яка відбулася 19-21 жовтня 2021 р. у Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.

 

 

Інститут електродинаміки НАН України взяв участь у XIII Міжнародній виставці “LABComplex. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології, HI-TECH”, яка відбулася 19-21 жовтня 2021 р. у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”.

 

 

Інститут електродинаміки НАН України взяв участь у XXV Міжнародній виставці “Elcom Ukraine 2021“, яка відбулася 14-16 вересня 2021 р. у ВЦ “КиївЕкспоПлаза”, м. Київ.