Розвиток «інформаційно-вимірювальних систем і метрологічного забезпечення в електроенергетиці» продовжувався у напряму створення нових уніфікованих прецизійних базових вимірювальних модулів нового покоління.
Для реалізації високоточних приладів та інформаційно-вимірювальних систем. Для технічної і медичної діагностики, контролю якості продукції, екологічного моніторингу та інших метрологічних потреб було розроблено, виготовлено та метрологічно досліджено зразки високопродуктивного базового імпедансометричного каналу з характеристиками що відповідають світовому рівню в цій галузі. Для практичної реалізації ємнісного методу моніторингу важливих параметрів стану електрогенераторів під час його складання розроблено теоретичні основи створення та виготовлено діючі зразки сенсорів і вторинних вимірювальних перетворювачів. Розроблено та досліджено діючий зразок прецизійного підсилювача напруги для формування високовольтних тестових сигналів в системах технічного діагностування та для удосконалення еталонних засобів в електроенергетиці.
Подальший розвиток цих досліджень буде пов’язано з розробкою створенням теоретичних засад прецизійного вимірювання та відтворення змінних струмів і напруг; розробкою нових методів і засобів перенесення одиниць фізичних величин від постійної до змінної напруги; створенням теоретичних основ відтворення швидкоплинних процесів на основі застосування сплайн-інтерполяції калібрувальних цифро-аналогових сигналів; розробкою нових алгоритмів підвищення точності відтворення електричних величин на основі імплементації структур цифрової обробки даних і автоматизації процесів калібрування.