Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
31
травня
Науковці інституту представили свої розробки на XXII Міжнародному промисловому форумі – 2024, який проходив з 28 по 30 травня 2024 року в Києві.

Освітньо-наукові програми

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії в галузі знань 14 – Електрична інженерія за  спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, рівень освіти – третій (освітньо-науковий).

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії в галузі знань   15 – Автоматизація та приладобудування за спеціальністю 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, рівень освіти – третій (освітньо-науковий).

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії в галузі знань 17 – Електроніка, автоматизація та електронні комунікації за спеціальністю 175 – Інформаційно-вимірювальні технології, рівень освіти – третій (освітньо-науковий).

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії (освітня складова «Іноземна мова професійного спрямування для підготовки аспірантів до рівня загальноєвропейського стандарту володіння мовою С1»)

Методичні матеріали для аспірантів з курсу “Філософія науки та культури”