Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
22
лютого
Наказом директора інституту № 18-ОС від 21.02.2024 р. затверджено кандидатів на заміщення вакантних посад, визначених наказом № 7-ОС від 15.01.2024 р: - Берека Владислав Олегович…

Повідомлення вченої ради

7 грудня 2023 р. об 11.00 відбудеться засідання Вченої ради Інститу­ту електродинаміки НАН України (зал засідань Вченої ради, кім. 208, 2-й поверх).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

I. Проміжний звіт з НДР: «Забезпечення стійкості та надійності національної електроенергетики в умовах синхронної роботи ОЕС України з континентальною європейською енергетичною системою ENTSO-E» (Шифр теми: «Режим-2»).

Доповідають: відповідальні виконавці Анатолій ЩЕРБА та Ігор БЛІНОВ.

II. Звіт з НДР:  «Підвищення надійності електропостачання споживачів та розроблення засобів ідентифікації аварійних станів в розподільчих мережах ОЕС України» (Гранти НАН України дослідницьким лабораторіям/групам молодих вчених НАН України для проведення досліджень за пріоритетними напрямами розвиту науки і техніки 2022-2023 рр.).

Доповідає: заступник директора з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Ігор Вікторович БЛІНОВ (відділ № 3)

III. Звіт з НДР: «Наукове обґрунтування та розробка методів і засобів підвищення безвідмовності потужного генеруючого обладнання ТЕС, ГЕС і АЕС» (Шифр теми: «Безвідмовність-2»).

Доповідає: провідний науковий співробітник, д.т.н. Олег Георгійович КЕНСИЦЬКИЙ (відділ № 12)

IV. РІЗНЕ