Національна академія наук України
Інститут електродинаміки
15
квітня
Спеціалізована вчена рада Д 26.187.02 повідомляє, що захист кандидатської дисертації Трощинського Богдана Олександровича на тему «Комп’ютеризована система діагностики залізобетонних паль на основі акустичних методів» за спеціальністю 05.13.05…

Повідомлення вченої ради

18 березня 2021 р. об 11.00 відбудеться засідання Вченої ради Інститу­ту електродинаміки НАН України. Засідання відбудеться в ди­станцій­ному режимі за допомогою ПЗ ZOOM.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

І. Про відкриття нової теми фундаментальних досліджень «Розвиток наукових засад та розроблення методів і засобів підвищення надійності та подовження ресурсу двополюсних турбогенераторів граничної потужно­сті » (Шифр роботи: Турбоген-3).

Доп.: д.т.н., пр.н.с. Кенсицький Олег Георгійович (відділ № 12).

ІІ. Про відкриття нової теми фундаментальних досліджень «Створення нових та удосконалення існуючих методів і засобів підвищення ефективності інформаційно-вимірювальних каналів систем діагно­сту­вання обладнання в електроенергетиці» (Шифр роботи: Пара­метр-Д).

Доп.: д.т.н., пр.н.с. Левицький Анатолій Станіславович (відділ № 5).

ІІІ. Про відкриття нової теми прикладних досліджень «Розроблення вдосконалених електромеханічних та електромагнітних систем електричних станцій та методів їх діагностування» (Шифр роботи: Агрегат-3).

Доп.: д.т.н., пр.н.с. Зварич Валерій Миколайович (відділ № 12).

ІV. Про відкриття нової теми прикладних досліджень «Розробити засоби та алгоритми керування напругою, струмом і частотою в гібридних системах живлення електротехнологічних установок при неповній визначеності параметрів системи» (Шифр роботи: База-П9).

Доп.: к.т.н., с.н.с. Стяжкін Віталій Павлович (відділ № 1).

V. Різне

Для участі в цьому та в наступних  засіданнях Вченої ради ІЕД  слід користатись посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/82703791221?pwd=dWt2eUppOVRUb1AvcHk2aWFyYW9OZz09

Meeting ID: 827 0379 1221
Passcode: 408525